KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 13636793
nr 1363 6793
Tuschteckningar
10 st, Kaniner, Signerad Pekonen, oramade lösa blad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:55:56
28/11 13:26:56
100 kr
30/11 17:54:25